İade Politikası

İade Politikası

İade Ve Geri Ödeme İşlemleri

14 günlük bir iade politikamız bulunmaktadır, bu da ürünü teslim aldıktan sonra 14 gün içinde iade talebinde bulunabileceğiniz anlamına gelir.

Bir iade için uygun olabilmeniz için, ürününüz aldığınız şekilde aynı koşullarda, kullanılmamış, etiketleri ile birlikte ve orijinal ambalajında olması gerekmektedir. Ayrıca, makbuz veya satın alma kanıtına da ihtiyacınız olacaktır.

Lütfen müşterinin, ürünü depolara göndermenin nakliye masraflarını üstlenmesi gerektiğini unutmayın.

Hasarlı ürün teslim alındığında detaylı kanıtlarıyla birlikte whatsapp veya mail hattımızdan bizimle iletişime geçtikten ve istenilen kanıtları göndermenizle birlikte ürünün size hasarlı geldiğini kanıtlarsanız iade kabul edilir ve paranız nakit olarak 3-5 gün içerisinde ödenecektir.

Maalesef, indirimli ürünler veya hediye kartları için iade kabul edemiyoruz.

Bir iade işlemi başlatmak için, bugrabulut653@gmail.com adresinden bize ulaşabilirsiniz. İadeniz kabul edilirse, size paketinizi nereye ve nasıl göndereceğiniz konusunda talimatlar göndereceğiz. İlk önce iade talep etmeden bize gönderilen ürünler kabul edilmeyecektir.

Herhangi bir iade sorununuz için her zaman bugrabulut653@gmail.com adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Değişimler

İstediğiniz şeyi elde etmenin en hızlı yolu, sahip olduğunuz ürünü iade etmek ve iade kabul edildikten sonra yeni ürün için ayrı bir satın alma yapmaktır. Gerekçelere bağlı olarak ‘’durduk yerde değişim vb.’’ sebepler kabul edilmeyebilir firmamızın kararlarına bağlı olarak belirlenmiştir. Tabiki sizlerin memnuniyeti bizim için çok hassastır.

 

İade

İadenizi aldığımızda ve incelediğimizde size iade onayını ve paranın iade edilip edilmediğini bildireceğiz. Onaylanması durumunda, ödemeniz otomatik olarak orijinal ödeme yönteminize iade edilecektir. Lütfen bankanızın veya kredi kartı şirketinizin iadenizi işleme koyması ve yayınlaması için biraz zaman gerekebileceğini unutmayın.